Nasza Oferta

Nowości

Opakowania kosmetyczne

Opakowania lakierowe

Opakowania monopolowe

Opakowania spożywcze

Opakowania zastrzeżone

zdobienie

Produkty

wyszukajzdobienieHuta Szkła ”CZECHY” S.A. posiada ponad 30-letnią tradycję w dziedzinie produkcji oraz dekoracji wyrobów szklanych, specjalizując się w sprzedaży wysokiej jakości szkła dekorowanego. 

Zastosowanie najnowocześniejszych technik pozwala na realizację najbardziej wymagających projektów, zdobienie wykonuje się na 10 milionach butelek rocznie, dla wielu klientów z Polski i zagranicy. Produkcja oparta jest przede wszystkim na doświadczeniu i profesjonalizmie, a park maszynowy będący w wyposażeniu Huty umożliwia zdobienie opakowań kosmetycznych, monopolowych i spożywczych.

Huta oferuje różnorodne techniki zdobienia: począwszy od sitodruku, sitodruku błyszczącego, przez matowanie proszkowe, aż do kalki ceramicznej. Wykonywane są również usługi w zakresie zdobienia wodnego i hot – stampingu.

Sitodruk – bezpośrednia dekoracja szkła. W zależności od zastosowanych farb wypalana w temp.100 stopni (farby organiczne) lub w temp. 600 stopni (farby ceramiczne).

Sitodruk błyszczący – efekt błyszczącego złota lub platyny dzięki zastosowaniu farb z 10% zawartością kruszców szlachetnych, wypalany w temp. 600 stopni.

Matowanie proszkowe – całościowe dekorowanie wyrobów przy użyciu natryskowego napylania farbami proszkowymi. Do tego celu używamy farb kryjących matowych lub błyszczących, jak również farb transparentnych.

Kalki ceramiczne - dekorowanie wyrobów szklanych przy pomocy zadrukowanej kalki ceramicznej. Nadruk wielobarwny, również z efektami błyszczącego złota i platyny.

Zapraszamy Państwa do galerii internetowej gdzie znajdują się zdjęcia zdobionego asortymentu.  

Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem oferty i z przyjemnością podejmujemy się coraz to nowych wyzwań.


Znalezionych produktów: 0